Найкращий захист для матраца - якісний наматрацник

Під назвою наматрацник мається на увазі спеціалізований чохол на матрац, який виконує, перш за все, роль захисника від всіляких забруднень, негативного впливу навколишнього середовища. Ми пропонуємо вигідно придбати наматрацники найвищої якості безпосередньо від виробника ТМ Шуба оптом і в роздр...

Найкращий захист для матраца - якісний наматрацник

Під назвою наматрацник мається на увазі спеціалізований чохол на матрац, який виконує, перш за все, роль захисника від всіляких забруднень, негативного впливу навколишнього середовища. Ми пропонуємо вигідно придбати наматрацники найвищої якості безпосередньо від виробника ТМ Шуба оптом і в роздріб з доставкою по Україні.

Чохол на матрац: для чого він потрібен

На сьогоднішній день в силу стрімкого розвитку передових технологій, значно зросли вимоги споживача щодо зручності і комфорту. Так, особливою популярністю сучасних покупців користуються чохли на матрац. Серед їх головних функціональних особливостей можна виділити:

• Створення комфортного мікроклімату в ліжку.

• Сприятлива зміна характеристик матраца (м'якість або твердість при бажанні).

• Забезпечення спеціальних вимог гігієни. Так, застосування натурального наматрацника, як захисника від астматичного та інших захворювань, що носять алергічний характер.

• Запобігання забрудненню матраца пилом і брудом.

Вигідно купити наматрацники від виробника Shuba

В сучасний період наматрацники виготовляються, як з натуральних, так і синтетичних тканин. Натуральні матеріали більш сприятливо впливають на якість сну людини. Вони відрізняються винятковою екологічністю, безпекою для здоров'я, при цьому повністю відповідають нормам гігієни. Однак, під час прання подібні тканини можуть дещо деформуватися, якщо не буде дотримано правильного температурного режиму.

Що стосується варіацій наматрацників виготовлених із синтетичних тканин, то вони вважаються більш універсальними і довговічними. Ми пропонуємо купити наматрацник стьобаний тому, що він є досить приємним до тіла. Завдяки резинкам, розташованим з внутрішньої сторони чохла, призначеним для кріплення, він щільно прилягає до матраца, забезпечуючи комфорт, зручність і надійність.

Натуральний наматрацник від виробника: різновиди

Ми пропонує нашим покупцям високоякісні натуральні варіації наматрацників.

А саме:

• Бавовняні - надійні натуральні чохли на матрац, виготовлені за допомогою бавовняних волокон, що володіють високим рівнем гігроскопічності, хорошим вбиранням вологи, виділеної людським організмом під час сну. Тим самим вони підтримують оптимальний рівень вологи. До того ж, до переваг бавовни можна віднести м'якість, приємність до тіла, гарну пропускну здатність, зручність в користуванні. При цьому, бавовняні матеріали не викликають алергічних реакцій. Прекрасно підходять для дітей і дорослих. Щільність бавовняних волокон в наших наматрацниках становить близько 200 г / м2.

• Вовняні наматрацники виготовляються з високоякісних волокон вовни мериноса, що володіють унікальними корисними властивостями, при цьому ціна на них у нас досить доступна. Вироби з даного виду вовни мають високий ступінь гігроскопічності, забезпечуючи сплячу людину сухими і комфортними відчуттями, підтримуючи нормальний температурний режим тіла. Подібний варіант наматрацників є прекрасним вибором для людей, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом, особливо таких захворювань, як артрит, ревматизм, спинні болі. Щільність вовняного волокна у виробі становить 300 г / м2.

• Конопляні наматрацники за вигідною ціною виготовляються з комбінованого матеріалу (сатин, бавовна), а в якості наповнювача складаються з волокон конопель. Подібні вироби характеризуються високим рівнем протистояння до різних шкідників, в тому числі клопам, цвілі, хвороботворних бактерій, грибків. Вони здатні вбирати до 40% вологи, при цьому залишаючись сухими. Волокна з конопель антистатичні. Вони не схильні накопичувати пил, тому стають ідеальним варіантом для людей, схильних до алергії. Незважаючи на те, який вид наматрацника ви виберете в нашому інтернет-магазині, неодмінно залишитеся задоволені на довгі роки. Адже, незважаючи на досить лояльні ціни на нашу продукцію, ми орієнтується, перш за все, на якість, довговічність, натуральність!

Детальніше »