Критерії вибору

Включены фильтры:
Сезонність

Подушки для сну

  • 372,00 грн In Stock

      Верхній шар подушки - стьобана наволочка на блискавці, покриття сатин, наповнювач - бавовна щільністю 200 г / м2, завдяки чому подушка має гарний зовнішній вигляд і не має порожнеч по кутах

    372,00 грн

Якісні подушки для сну

В сучасний час стрімкого розвитку технологій і науки, люди винаходять найрізноманітніші вироби, в тому числі з синтетичних матеріалів. Якщо говорити про предмети побуту, що прямо впливають на здоров'я людини, то краще, щоб вони були натуральними. Якщо мова заходить про вироби для сну, то рекомендується, щоб вони були вигот...

Якісні подушки для сну

В сучасний час стрімкого розвитку технологій і науки, люди винаходять найрізноманітніші вироби, в тому числі з синтетичних матеріалів. Якщо говорити про предмети побуту, що прямо впливають на здоров'я людини, то краще, щоб вони були натуральними. Якщо мова заходить про вироби для сну, то рекомендується, щоб вони були виготовлені з натуральних бавовняних матеріалів, нешкідливих людському здоров'ю. Варто зазначити, що бавовняні вироби отримали схвалення світових фахівців в даній області. Отже, купити подушку з бавовни дійсно варто всім членам сім'ї. Ми пропонуємо високоякісні подушки від виробника Shuba, вироблені з натурального сатину з силіконовим наповнювачем за доступною ціною.

Правила вибору ідеальної подушки

Подушка є головним атрибутом здорового повноцінного сну. Напевно, кожному доводилося зіткнутися з ситуацією, коли після ранкового підйому болить голова, шия або плечі. Все це говорить про те, що подушка підібрана не вірно, з доставкою по Україні ситуацію можна легко виправити. Вибір повинен ґрунтуватися, в першу чергу, на індивідуальних особливостях людини: улюбленому положенні сну, можливостях виникнення алергічних реакцій і т д.

Головними критеріями вибору є:

• Висота виробу. Вона повинна відповідати ширині плечей. Якщо людина любить підкладати руку під неї, то краще придбати атрибут трохи вище.

• Форма виробу - класичні (квадратні прямокутні) або ортопедичні (зі спеціальною виїмкою для голови).

• Ступінь жорсткості. Так, люди, які віддають перевагу позі на боці під час сну, повинні купити жорстку подушку, для підтримки голови та шиї. Тим, хто любить спати на спині, ідеально підійдуть атрибути для сну середнього ступеня жорсткості, на животі - м'які. Вигідно замовити подушки для всієї родини можна оптом на нашому сайті.

• Наповнювач - натуральний (вовняний, бавовняний, пуховий) або штучний (синтепоновий, на холлофайбер).

Чим хороша подушка для сну від ТМ Shuba

За статистикою, на якість і натуральність підголівних валиків люди звертають увагу набагато рідше, ніж на постільну білизну, наприклад. Однак, важливо, щоб цей атрибут здорового сну був виготовлений з природних матеріалів. Ідеальним варіантом для цього служить бавовна. Так, вітчизняний виробник високоякісних виробів для сну Shuba відшиває подушки виключно із 100% бавовни, а саме сатину, при цьому ціна на них достатньо прийнятна. Подібний варіант виробів прекрасно підходить для будь-якої пори року. Він не парить, не викликає подразнень на шкірі, прекрасно піддається пранню і експлуатації в цілому.

Сатинові вироби Шуба відрізняються:

• екологічністю;

• надійністю;

• доступністю;

• довговічністю.

Вони ідеально підходять, як для новонароджених діток, так і для дорослих (в залежності від розміру). Незважаючи на те, що технології не стоять на місці і постійно розвиваються, місце звичної бавовни ще ніхто не в силах зайняти. Вона успішно пройшла клінічні дослідження і виявилась просто ідеальним матеріалом для пошиття постільної білизни, зокрема подушок. Це універсальний матеріал для всієї родини!

Купити вигідно виріб для сну Shuba

Натуральна подушка ТМ Шуба характеризується високою якістю, гарним поглинанням вологи, повітряпропускною здатністю, збереженням тепла, заспокійливим впливом на шкіру. Її поверхня складається з антиалергенного волокна у вигляді силіконових кульок, які надають пружності виробу. Вони розташовуються в спеціальній наволочці з кишенею. Завдяки цьому кульки можна доповнювати або відбирати при необхідності. Цей синтетичний наповнювач є ідеальним варіантом для алергіків. До того ж, він характеризується досить тривалим терміном служби. Вироби легко відіпрати в машинці, при цьому без деформацій і збивання. Доступні в декількох найбільш популярних розмірах (40*60 см, 50*70 см, 70*70 см).

Детальніше »