Критерії вибору

Включены фильтры:
Наповнювач
Сезонність

Якісні покривала для ліжка

Традиція накривати ліжко покривалом має досить давню історію. Дійсно, практично кожна акуратна людина вранці застилає своє спальне ложе спеціальним покриттям. Воно, перш за все, захищає ліжко від забруднень, пилу, візитів домашніх улюбленців (котів, собак), при цьому виконуючи необхідні функції гігієни. Крім цього, тек...

Якісні покривала для ліжка

Традиція накривати ліжко покривалом має досить давню історію. Дійсно, практично кожна акуратна людина вранці застилає своє спальне ложе спеціальним покриттям. Воно, перш за все, захищає ліжко від забруднень, пилу, візитів домашніх улюбленців (котів, собак), при цьому виконуючи необхідні функції гігієни. Крім цього, текстильний виріб захищає ліжко від загального огляду, доповнює домашній інтер'єр, надаючи йому особливості та стильності. Ми пропонує вам придбати покривало на ліжко в широкому асортименті від виробника Shuba за доступною ціною.

Покривало на ліжко: як правильно вибрати

Незважаючи на те, що покривало є всього лише деталлю домашнього текстилю, до його вибору варто підходити досить відповідально. Виріб повинен неодмінно доповнювати інтер'єр спальні - гармонійно вписуватися по стилю і колірному рішенні. Для того, щоб купити покривало, спочатку необхідно визначитися:

• якого кольору воно повинно бути;

• особливістю текстури;

• розмірними характеристиками. На перший погляд здається, що вибрати покривало не складає особливих зусиль.

Однак, все далеко не так. Спочатку необхідно вирішити для себе, яку роль має воно виконувати - доповнювати і завершувати інтер'єр або стати центром тяжіння пильної уваги. Цінова політика покривала залежить, перш за все, від вибору виробника (іноземний або вітчизняний), з якого матеріалу виготовляється (натурального чи штучного) і розміру.

Так, для підбору виробу на ліжко, варто враховувати не тільки ширину матраца, але і його висоту - 10-25 см і висоту ніжок спального ложа (з кожного боку додати по кілька сантиметрів припуску). Якщо ж ліжко підсунуте до стіни, то припуск варто робити з урахуванням одного боку. Якщо дизайн кімнати виконаний в більш яскравих строкатих тонах, то покривало купити краще більш спокійне за кольором (пастельні відтінки). Якщо ж приміщення характеризується класичним інтер'єром в спокійних звичних тонах, то можна сміливо купити яскраве оригінальне покривало. Крім того, вибираючи текстильне покриття на ліжко, обов'язково варто ознайомитися з умовами його експлуатації, правилами прання і зберігання.

Ковдра-покривало ТМ Shuba

Високоякісне покривало на ліжко Shuba є літньою колекцією виробника, при цьому продається за вигідною ціною. Їх особливість полягає в тому, що покриття можна використовувати не тільки в якості покривала, а й літнього легкого ковдри, виконаного з натурального 100% бавовни (сатину). Щільність бавовняного наповнювача становить 200 г / м2. Для використання вироби в якості ковдри на нічний період, для тривалості терміну експлуатації, на нього можна надіти підодіяльник, але не обов'язково (за бажанням).

Вдень же, вишукане покривало за доступною ціною здатне вигідно підкреслити інтер'єр спальні, прикрасити її. Високий рівень гігроскопічності, вбирання вологи, що виходить від людини під час сну, здатний забезпечити сплячої людини оптимальним мікрокліматом. Незважаючи на це, бавовняне покриття покривала досить м'яке, приємне на дотик. Володіє дихаючою структурою, зручне в щоденному застосуванні, не викликає алергічних реакцій.

Функціональні особливості:

• надійний захист від забруднень ліжку і всієї ліжка в цілому.

• Прекрасне доповнення інтер'єру.

• При необхідності, є повноцінною ковдрою. Покривало на ліжко являє собою стібане покриття, що складається з двох шарів бавовни (верхнього і нижнього) і внутрішнього шару бавовняного наповнювача.

Подібна текстура вироби робить його більш міцним, не мнеться. Не кажучи вже про зовнішній вигляд - стьобані полотна досить оригінально виглядають на ліжку. Придбати високоякісне покривало Шуба можна з доставкою по Україні для дітей і дорослих. Серед доступних розмірів є - односпальний (140 * 205 см), полуторний (160 * 205 см), двоспальний (200 * 205 см).

Детальніше »