Текстиль для готелів

Індивідуальність і неповторність готелю - якісний ексклюзивний текстиль на замовлення

Високоякісний і гідний текстиль для готелів на замовлення - це те, чого потребує кожен заклад подібного роду. Її власникам більше немає необхідності витрачати час на пошуки потрібних товарів в магазинах.

Тепер все необхідне можна замовити під індивідуальний пош...

Індивідуальність і неповторність готелю - якісний ексклюзивний текстиль на замовлення

Високоякісний і гідний текстиль для готелів на замовлення - це те, чого потребує кожен заклад подібного роду. Її власникам більше немає необхідності витрачати час на пошуки потрібних товарів в магазинах.

Тепер все необхідне можна замовити під індивідуальний пошив у перевіреного роками українського виробника Шуба. Високоякісні постільні комплекти, подушки і ковдри, наматрацники, простирадла на резинках - все це може бути виготовлено індивідуально для готелів з ексклюзивно розробленим логотипом. На основі ваших ескізів і побажань, ми створимо унікальний продукт, який підкреслить рівень готелю, додасть йому солідності. Текстильна продукція будь-якої складності для вашого готелю буде виготовлена в найкоротші терміни. Маючи широкий асортимент високоякісної фурнітури і дорогих натуральних тканин, ми допоможемо підібрати найкраще для ваших гостей!

Головні складові якісної постільної білизни

Оскільки в готелях люди, переважно, зупиняються на ніч, то, сумлінні власники зобов'язані належним чином подбати про надання максимальних умов для їхнього якісного і повноцінного сну. Так, постільна білизна, наматрацник і простирадла грають найважливішу роль у цьому. Оскільки текстиль для готелів підлягає довготривалій службі, піддається частим пранням і схильний зношуватися, він повинен відповідати наступним вимогам:

• Виготовлятися з натуральних тканин, що володіють дихаючою структурою - добре пропускати повітря і вологу. Ідеальним варіантом для цього служить бавовняна тканина, а також льон і шовк.

• Мати гарну щільність (м'яка тканина після декількох прань може порватися).

• Бажано бути в світлих тонах. Не варто купувати для готелю яскраві насичені постільні комплекти, оскільки, вони будуть линяти при пранні. Крім цього, можуть викликати ще й алергійні реакції у людей, які будуть з ними контактувати.

• Послуги пошиття текстилю для готелів повинні надавати рівні постільні шви - подвійні із схованими всередину краями.

• Нитки для стібків повинні бути акуратно підібраними за кольором виробу, складатися з хорошої якості, не рватися.

• Тканина не повинна мати стороннього запаху, що віддає хімією і фарбою. Мало того, що така білизна буде линяти при пранні, так вона ще й шкідлива для здоров'я.

Ковдри, подушки і наматрацники для готелів

Пошиття білизни для готелів включає постіль, подушки, ковдри і наматрацники. Оскільки в готельних номерах вони повинні час від часу піддаватись пранню для підтримки в чистому належному вигляді, то, бажано, щоб вони мали не натуральний силіконізований наповнювач у вигляді кульок. Подібні вироби збережуть свою форму навіть після численного прання.

У нас можна замовити подушки для готелів будь-якої форми, розміру і кількості за доступною ціною. Що стосується пошиття текстилю для готелів у вигляді ковдр, то найбільш популярною щільністю прийнято вважати 300 гр / м2, оскільки вона ідеально підійде для будь-якої пори року. Під індивідуальне пошиття текстильної марки Шуба ви можете замовити ковдри будь-якої щільності за бажанням. Наматрацник, оскільки покликаний захищати матрац від різного роду забруднень, значно подовжує термін його експлуатації. У нас можна вигідно замовити наматрацники для вашого готелю оптом і в роздріб за вигідними цінами.

Вигідно замовити текстиль для готелів від виробника

Чому варто замовити текстиль для ресторанів і готелів у нас? Тому, що ми пропонуємо оснащення готелів текстилем з наступними умовами:

• Найбільш доступні ціни на послуги за пошиття всієї текстильної продукції.

• Маючи в своєму арсеналі кращих фахівців, в тому числі дизайнерів, допоможемо створити ідеальну продукцію для вашого закладу з унікальним логотипом.

• Гарантуємо виключно високоякісну сировину і фурнітуру.

• Забезпечуємо текстиль для готелів, який буде вірно служити довгі роки, при цьому радуючи око навіть після численного прання.

• Забезпечуємо всією необхідною продукцією в найкоротші терміни незалежно від величини замовлення.

• Забезпечуємо швидку оперативну доставку продукції по всій Україні.

Детальніше »