Ковдри бавовняні

Бавовняні ковдри – ідеальне рішення для тих, хто страждає від алергії

Ковдри бавовняні

Ми всі піклуємося про наш сон. Адже він додає сил на кожен наступний день, піднімає настрій, бадьорить, покращує самопочуття. А ще, неодмінно, повноцінний сон – запорука доброго здоров’я. Бавовняна ковдра ідеально підійде для тих, хто страждає від алергії або астми, а також д...

Бавовняні ковдри – ідеальне рішення для тих, хто страждає від алергії

Ковдри бавовняні

Ми всі піклуємося про наш сон. Адже він додає сил на кожен наступний день, піднімає настрій, бадьорить, покращує самопочуття. А ще, неодмінно, повноцінний сон – запорука доброго здоров’я. Бавовняна ковдра ідеально підійде для тих, хто страждає від алергії або астми, а також для тих, у кого чутлива шкіра. В залежності від щільності ковдру можна використовувати як влітку, так і взимку. Бавовняна ковдра не лише зберігає тепло, але й дарує чудовий сон.

Бавовняну ковдру придбати від виробника "SHUBA"

Ковдри, представлені українською торговою маркою "SHUBA", відповідають світовим стандартам, які висуваються до виробництва даного різновиду продукції. Приємні на дотик, легкі ковдри виготовлені з натуральних тканин з екологічно чистим наповнювачем.

Унікальні властивості бавовняної ковдри

Ковдри від виробника "SHUBA" шиються із застосуванням останніх інноваційних технологій. Тому це високоякісна та лояльна за ціною продукція. Бавовняна ковдра має такі унікальні властивості як: - відмінна терморегуляція; - гігроскопічність, тобто добре вбирає вологу (не дає скупчуватися їй на шкірі), але при цьому залишається сухою; - міцність; - гарна повітропроникність; - гіпоалергенність; - наповнювач і тканина виготовлені з екологічно чистої бавовни; - легкість; - відсутність специфічного запаху. Виробник "SHUBA" пропонує Вам оптимальний варіант, який буде слугувати Вам будь-якої пори року – це ковдра на кнопках, яка складається з двох окремих частин, які з’єднуються кнопками. Ці дві ковдри можна використовувати як разом, так і окремо. Своїми унікальними властивостями шерстяна ковдра буде зігрівати Вас в зимові холоди, а бавовняна – легенька й тонка, прекрасно підійде для літніх ночей. В найбільш холодні дні Вам достатньо буде з’єднати їх одна з одною.

Легкі ковдри: особливості догляду

Беззаперечною перевагою придбання ковдр торгової марки SHUBA являється можливість догляду за виробами в домашніх умовах. Це означає, що їх можна прати та висушувати в пральній машині за температури 60 градусів. Така перевага позбавляє багатьох зайвих клопотів. Придбати ковдру торгової марки SHUBA, і таким чином створити комфорт і затишок у своїй оселі, Ви можете на створеному спеціально для Вас сайті. Для Вашого вибору запропоновані будь-які ковдри в інтернет-магазині www.shuba.ua. Занурюючись в теплі та ніжні обійми ковдри, Ви, напевно, посміхнетеся від задоволення. Можете бути впевненими, що ця покупка забезпечить Вашій родині здоровий та комфортний сон. А Ви залишитеся задоволеними улюбленою ковдрою протягом багатьох років! Ми піклуємося про ваше здоров’я!

Розповсюджені розміри

Ідеальна ковдра додасть до Вашого домашнього інтер’єру особливого шарму. Для того, щоб придбати в Києві легкі ковдри, якими буде комфортно користуватися, необхідно знати розміри ліжка, а також наявної постільної білизни. Виробник «SHUBA» з задоволенням пропонує для Вас стандартні ковдри наступних розмірів: 140х205 см, 160х215 см та 200х215 см. Крім того, ми піклуємося ще й про вашого малюка: в наявності є дитячі ковдри розміром 100х140 см.

Коли почали вирощувати бавовну?

Ще за п’ять тисяч років до нашої ери бавовну почали вирощувати в долині річки Інд. В період Середньовіччя люди в Європі знали, що бавовну отримують із рослин, але мало хто мав змогу побачити її. Тому багато хто вважав, що на рослині ростуть ягнята, з яких і добували шерсть. Вперше зареєстрований збір врожаю пройшов у 1556 році у Флориді. В наш час ковдри із бавовни користуються широкою популярністю у всьому світі, а придбати ковдру в Україні не є проблемою.

Детальніше »