Ковдра вовняні – важлива складова вашого комфорту

ковдри вовняні

Коли на вулиці лютує хуртовина та заметіль, виникає бажання закутатися у щось тепленьке та насолодитися чашечкою ароматної смачної кави. Почитати улюблену книжку, подивитися романтичний фільм чи просто розслабитися. Для цього можна придбати шерстяну ковдру з овечої шерсті. Вона зігріє Вас і пода...

Ковдра вовняні – важлива складова вашого комфорту

ковдри вовняні

Коли на вулиці лютує хуртовина та заметіль, виникає бажання закутатися у щось тепленьке та насолодитися чашечкою ароматної смачної кави. Почитати улюблену книжку, подивитися романтичний фільм чи просто розслабитися. Для цього можна придбати шерстяну ковдру з овечої шерсті. Вона зігріє Вас і подарує затишок та комфорт. Домашній текстиль являється невід’ємною частиною нашого життя. Отже, продукція котрого із виробників підійде саме Вам?

Придбати шерстяну ковдру від виробника SHUBA

Ковдри, які представлені українською торговою маркою "SHUBA" відповідають усім вимогам виробництва даної продукції. Приємні на дотик, легкі та теплі ковдри виготовляються з натуральних тканин з екологічно чистим наповнювачем. Вони забезпечать для Вас не лише міцний сон, спокій та комфорт, а й зміцнять Ваше здоров’я.

Унікальні властивості шерсті

Ковдра виготовлена на основі мериносової шерсті. Це єдина порода овець, котра є «виробником» найякіснішої шерсті. Розводити їх почали ще в Іспанії, та аж до 18 століття вивозити мериноса за межі країни вважалося злочином, який карався стратою. Найпопулярнішим різновидом спорту в Новій Зеландії та Австралії являється стрижка овець. Це обумовлюється тим, що вони на сьогодні – світові лідери по виробництву мериносової шерсті. Таких овець стрижуть приблизно один раз на рік. Одна вівця дає до 15 кг шерсті за рік, що дозволяє виготовити нитку довжиною у 8000 км. Відомий на території всієї України тренд «SHUBA» пропонує для Вас висококласну, якісну, натуральну шерстяну ковдру, яку можна придбати не лише в Києві, але й у інтернет-магазині. Ковдри, виготовлені з мериносової шерсті порадують Вас такими унікальними властивостями як: - легкість та висока міцність; - високі повітропроникні властивості; - висока гігроскопічність; - антисептичні властивості; - така продукція так само ефективно поглинає вологу при підвищеному потовиділенні, але при цьому залишається сухою; - позбавить Вас від набряків та розслабить м’язи.

Де можна придбати шерстяну ковдру?

І, не зважаючи на унікальність цієї шерсті, придбати шерстяну ковдру можна за вигідною ціною. Тому придбати ковдру торгової марки «SHUBA» і таким чином зробити собі або своїм близьким приємний, зігріваючий душу та тіло подарунок, Ви зможете на створеному спеціально для Вас сайті. Інтернет-магазин www.shuba.ua пропонує безліч варіантів домашнього текстилю. Тут Ви знайдете подушки, ковдри, наматрацники, постільну білизну, комплекти для новонароджених та захист на дитяче ліжечко. Занурюючись у теплі та комфортні обійми шерстяної ковдри, Ви обов’язково посміхнетеся від задоволення. Можете бути впевненими, що ця покупка забезпечить здоровий та комфортний сон для Вашої родини. Така продукція буде слугувати Вам протягом довгих років. Ми створюємо для Вас комфорт та піклуємося про Ваше здоров’я!

Який же вибрати розмір?

Якщо правильно підібрати розмір, то Ваша покупка ідеально підійде під Ваш інтер’єр. Для того, щоб купити ковдру, якою буде комфортно користуватися, необхідно знати розміри ліжка та постільної білизни. Придбати ковдру із шерсті в Україні Ви зможете у виробника "SHUBA", котрий пропонує для Вас наступні розміри: 140х205 см, 160х215 см та 200х215 см. Крім того, ми піклуємося ще й про Вашого малюка: в наявності дитячі ковдри розміром 100х140 см.

Детальніше »