Критерії вибору

Наматрацники з вовни мериноса

Який би не був дорогий і якісний матрац, з часом він схильний зношуватися, втрачаючи первинні властивості. Відповідно, з'являються дискомфортні відчуття під час сну. Якщо говорити про прання матраца, то це досить складний і кропіткий процес, що вимагає ретельного просушування. Куди більш практично і зручно буде в да...

Наматрацники з вовни мериноса

Який би не був дорогий і якісний матрац, з часом він схильний зношуватися, втрачаючи первинні властивості. Відповідно, з'являються дискомфортні відчуття під час сну. Якщо говорити про прання матраца, то це досить складний і кропіткий процес, що вимагає ретельного просушування. Куди більш практично і зручно буде в даному випадку придбати наматрацник вовняний ТМ Shuba за вигідною ціною. Завдяки такому нехитрому виробу, улюблений матрац буде служити більш тривалий період часу, при цьому ідеально виглядати.

В даному випадку чохол служить захистом матраца від пилу, сміття і різних пошкоджень механічного характеру. Крім захисних функцій наматрацник з вовни мериноса здатний зробити матрац більш м'яким або жорстким (за бажанням).

Наматрацник вовняний: корисні властивості

З давніх часів існує думка, що шерсть тварин володіє позитивною здоровою енергетикою. При її використанні, шерсть ділитися своїми позитивними властивостями з тими, хто її застосовує. Так, наматрацники вовняні, крім захисної функції, виконують роль природного підігріву спального місця, створюючи оптимальний мікроклімат. Крім цього, вони надають лікувальну дію на людський організм. Подібні чохли наділені всіма корисними властивостями, якими володіє натуральна шерсть мериноса. У той період, коли спляча людина знаходиться в ліжку, вовняні волокна виділяють ланолін (віск тваринного походження), здатний проникати в шкірний покрив через пори.

Завдяки подібній властивості наматрацники вовняні варто купити для надання лікувальної дії на органи опорно-рухового апарату. Адже вони допомагають боротися з радикулітом, артритом, больовими відчуттями в суглобах на початковій стадії розвитку захворювання. Мериносова шерсть чудодійним чином впливає на весь організм людини в цілому. Так, вона сприяє поліпшенню кровообігу, нормалізації тиску, зняття м'язового напруження. Шерсть позитивно впливає на шкіру, запобігаючи природному процесу старіння. Наматрацники вовняні із мериноса, представлені на нашому сайті від виробника Shuba відрізняються усіма необхідними корисними властивостями і прийнятною ціною, тому ще вигідніше їх придбати оптом. Це найбільш доступний за вартістю вид шерстяного наповнювача, який користується величезною популярністю у користувачів. Щільність вовняного наповнювача становить 300 г / м2.

Наматрацники вовняні ТМ Shuba: переважні особливості

• Високий рівень гігроскопічності, що гарантує сухість і комфорт під час сну;

• Збереження тепла з підтриманням оптимальної температури - ідеальний варіант для зимового періоду;

• Володіє лікувальним впливом на спину і суглоби. Прекрасно бореться з початковими симптомами артриту, радикуліту, ревматизму і т д;

• Відшивається в комплексі з натуральними тканинами - сатином, бяззю;

• Доступна ціна на наматрацник вовняний. Мабуть, одним з негативних моментів вовняних чохлів є рекомендації до очищення в хімчистці, а не при домашньому пранні.

Особливості вовняних наматрацників ТМ Shuba

Практично щодня всім нам доводиться контактувати з тканинами, що мають в складі синтетичні волокна. Вони негативно впливають на людський організм через іонізацію, що приводить до втоми, занепаду сил, в деяких випадках, до надмірного збудження. Вовняні волокна мериноса здатні нейтралізувати негативну іонізацію, при цьому змінюючи її на природну. Мериносові чохли на матрац є запорукою комфортного сну, надійним захистом від забруднень. Поверхнева їх частина зшивається виключно з натуральної бавовняної тканини.

Кріплення до матраца відбувається за рахунок резинок, які розташовуються по кутах наматрацника. Швидкий теплообмін вовняних волокон чохла забезпечує комфорт і приємні відчуття під час контакту з постіллю. Завдяки цьому, купити наматрацник вовняний рекомендується не тільки для того, щоб захистити свій матрац від забруднення, а й для створення максимально комфортних умов під час сну! Тим більше, що наматрацник у нас можна вигідно придбати з доставкою по Україні.

Детальніше »