Цього літа нашої компанії виповнилося 20 років
Цього літа нашої компанії виповнилося 20 років

20 років тому була створена компанія, яка почала випускати одяг для дівчаток під торговою маркою «SASHA».

Компанія швидко завоювала популярність серед покупців завдяки новим виробам, які вже зарекомендували себе з кращого боку. Тому юні любительки всього прекрасного з нетерпінням чекали виходу нової колекції.
За всю історію існування бренду компанія «Влад» була неодноразово відзначена на всіляких міжнародних конкурсах і виставках дипломами та визнанням авторитетного журі.
  Через деякий час було створено ще один бренд компанії - торгову марку «Shuba», яка випускала домашній текстиль.

Основними напрямками діяльності компанії було виготовлення:

- Ковдр;
- Наматрасників;
- Подушок;
- Покривал.

  Крім приватних клієнтів, продукція компанії користувалася значним попитом у готелів. Крім того, була запущена окрема лінія текстильних товарів для новонароджених.
Вся продукція торгової марки «Shuba» виконана тільки з екологічно чистих натуральних матеріалів. А абстрактне словосполучення «домашній затишок» придбало конкретну форму завдяки випущеним предметам інтер'єру.
При виробництві використовувалися матеріали тільки від перевірених виробників, а співвідношення «ціна-якість» перетворило марку на безперечного лідера в своєму сегменті.


Всі ковдри та подушки виконувалися з дотриманням світових стандартів, вироблялося кілька найпопулярніших розмірів, відомих кожному покупцеві.

В якості матеріалів для виробництва використовували натуральну шерсть, коноплю і бавовну.
Окремо варто приділити увагу дизайну. Кваліфіковані фахівці компанії з любов'ю ставилися до своєї роботи, тому крім стандартних постільних аксесуарів звичного кольору, світ побачили оригінальні та ексклюзивні речі з вигадливими візерунками, орнаментами і принтами, що запам'яталися і швидко полюбилися як дітям, так і дорослим.


 У наші дні розвиток компанії і її брендів не стоїть на місці.

Продовжуючи вдосконалюватися, в першу чергу, завдяки побажанням вимогливих клієнтів, дизайнери працюють над втіленням в життя нових ідей, які, варто вірити, не залишать байдужими любителів відпочинку з комфортом.
  Якщо в різноманітті наук є така, як філософія сну і комфорту, то, безперечно, компанія «Влад» та її торгові марки одягу для дітей та постільної білизни внесли вагому лепту в її розвиток.
Сьогодні ми приєднуємося до привітань покупців з ювілеєм і бажаємо фірмі подальшого процвітання!