Новинка! Спальний мішок для новонароджених «Shuba»
Новинка! Спальний мішок для новонароджених «Shuba»

Спальний мішок для новонароджених «Shuba» - затишок і комфорт для вашого малюка.

Виробники товарів для новонароджених під торговою маркою Shuba готові порадувати щасливих батьків та їхніх малюків своєю новинкою. Фахівці компанії-виробника почали випуск дитячих ковдр для новонароджених у вигляді практичного і дуже зручного спального мішка для грудних дітей.

Проведені тестові випробування показали, що дитячі спальні мішки Shuba, виготовлені з високоякісних тканин, повністю відповідають стандартам безпеки. Вони були високо оцінені експертами з дитячих товарів, а також клієнтами, які вже встигли купити спальний мішок Shuba для своєї дитини.


Верхній шар спального мішка зшитий з батисту з нанесеним вишитим малюнком.

Внутрішній трикотажний шар м'яко огортає тіло малюка і не обмежує його рухів під час сну. Внутрішній простір спального мішка Shuba навіть дозволяє дитині вільно перевертатися і приймати зручну для нього позу. Між верхнім і внутрішнім шаром є спеціальний наповнювач з холлофайбера, завдяки якому усередині зберігається тепло, що дуже важливо в прохолодних приміщеннях. Застібка на блискавці робить використання дитячого спального мішка зручним і практичним.


Якщо вам раніше було важко вкласти дитину спати, то зі спальним мішком Shuba малюк буде засинати з задоволенням.


Купуючи спальний мішок Shuba для свого новонародженого малюка, ви створюєте для нього додаткові комфортні умови, за яких його сон буде здоровим і спокійним, а пробудження веселим і радісним.