Ковдра з вовни мериноса
Ковдра з вовни мериноса

Гарна ковдра - запорука здорового міцного сну. Вовняні ковдри вважаються одними з кращих.


Ковдри, що випускаються торговою маркою Shuba, виготовляються з використанням високоякісної камвольної (тобто чесаної) вовни овець-мериносів, що розводяться в гірських місцевостях Нової Зеландії і Австралії.

Шерсть цих тварин складається з більш тонких і довгих волокон, ніж у їх родичів інших порід.

Крім того, вона дуже м'яка, тому при контакті зі шкірою викликає приємні відчуття.
Однак, крім вищезазначених переваг, мериносова шерсть наділена і безліччю інших позитивних властивостей. Наприклад, вона здатна підтримувати оптимальний температурний режим (інакше кажучи, є своєрідним термічним стабілізатором). Завдяки цьому мериноси відмінно витримують суворий клімат: їм не страшні ні сильні зимові морози, ні екстремальна літня спека.

Натуральна вовняна ковдра Shuba має такі ж якості.

Перебуваючи під нею під час сну або простого відпочинку, можна бути впевненим в тому, що шкіра тіла дихає, а організм не перегрівається, і не переохолоджується.
Наступний плюс вовняної ковдри українського бренду Shuba - міцність, що забезпечує довговічність при експлуатації протягом багатьох років.

А ще вона легка і гігроскопічна: під нею відчуваєш себе вільно, комфортно і не потієш.


Під подібною ковдрою рекомендується спати людям, що страждають на такі недуги, як остеохондроз, ревматизм, набряки, а також тим, хто має проблеми з бронхами або хворіє ортопедичними захворюваннями, оскільки в шерсті мериносів міститься значна кількість ланоліну - речовини, яку часто називають «тваринним воском». Саме вона дозволяє цьому типу вовни мати оздоровчу дію.


Гіпоалергенність ковдр марки Shuba і відсутність у них будь-яких специфічних запахів робить їх чудовим вибором для вагітних, дітей, спортсменів, загалом, для всіх тих, хто повинен дотримуватися здорового способу життя.


Унікальні термостабілізаційні властивості мериносової вовни дають можливість застосовувати її в ролі наповнювача не тільки для зимових, а й для демісезонних ковдр.

Щільність зимових, звичайно, вище (вона становить 500 грам на квадратний метр), а демісезонних - нижче (лише 300 грам на квадратний метр).
Втім, не тільки унікальний екологічно чистий наповнювач є перевагою вовняної ковдри шуба. Виробник приділяє увагу і якості пошиття, тому рядок рівний, а шви без дефектів.