Послуги стьобання тканини

Завантажити 

Стьобання тканини


Одним з головних напрямків компанії <<Влад>>, що займається вже багато років розробкою текстилю та пошиттям одягу, є стебнування тканини.

steganuy_uzor_01.gif steganuy_uzor_02.gif steganuy_uzor_03.gif  steganuy_uzor_06.gif 

Стьобання - це свого роду машинна вишивка на поверхні тканевого матеріалу.На сьогодніщній день стьобанні полотна зустрічаються на кожному кроці.

Ними прикрашають всю текстильну продукцію - від постільної білизни,ковдр,до верхнього одягу. В період сучастності ця послуга є традиційним варіантом перетворення тканини будь-якої фактури і щільності. Крім того, естетичного зовнішнього вигляду,така процедура дозволяє економити час і фінансові витрати на скріплення матеріалу між собою.

Важко вже уявити не стьобанні візерунком зімові обо осінньо-весняні куртки. Тепер вважається і дуже модним є стьобанні светри,кофти, а також прикршений орнаментом побутовий текстиль, включаючи постільну білизну і навіть оббивку диванів і крісел. Головною переважною особливістю стьобаннового полотна з практичного боку, є неприпустимість до збивання і скочування внутрішнього наповнювача. Таким чином , будь-який виріб здатний прослужити своєму користувачеві значно довше.

1 (1).JPG  3%20(1).JPG 4.JPG

Що ми пропонуємо?

Компанія <<Влад>> використовує стьобання тканини в широкому асортименті, в тому числі верхніх тканин, робочого та корпоративного одягу.

Стьобання тканини здійснюється на німецькій стьобанній машині промислового типу "Dahmen" , яка дозволяє виготовляти стьобання зі щільної , грубої та тонкої тканини.


Наша машина надає величезний вибір стебнованої вишивки - до 2000 різних видів.Ми виготовляємо візерунки за розміром від 1.7 см до 5 см, що є досить зручним для великих за розміром полотен.

Величезна вигода сучасних технологій зі стьобання полягає в тому , що стьобанние гарние на зовнішній вигляд полотно, дозволяє викроювати текстиль вже разом з верхньою тканиною і утеплювачем, а потім утеплювач з підкладкою , а також і разом всі три види переліченого матеріалу одночасно.Стьобання процедура здатна не тільки надійно і рівномірно скріпити між собою утеплювач і верхній матеріал , але і значно прикрасити її, надаючи особливого орнаменту і екслюзивності готової речі.

Різновиди Стьобанних тканин, які ми можемо запропонувати

Коспанія <<Влад>> визнаючи ступінь затребуваності стьобання із огляду на всі потреби клієнта, пропонує широкий вибір видів стьобання тканини. До них відносяться:
всі види підкладки;
всі види плащової тканини;
стебнування одягу;
стебнування покривал;
стебнування матраців;
ковдрове стебнування;


Види наповнювачів

Залежно від виробу матеріалу і його призначення, ми надаємо послуги з утеленої куртки на таких наповнювачах , як:

вовна;
бавовна;
конопля;
синтепон.
Компанія <<Влад>> , що займає лідуючі позиції з розробки та пошиттю текстиля професійно розуміється на потребах клієнта, тому завжди готова надати якісні та доступні послуги зі стьобання тканини.
Для цього достаточно звернутися до нас за адресаю, вказаню на сайті або по переліченими нижче контактними телефонами :

+38097-214-93-11, +38095-898-35-24.