Послуги

Текстиль для гостиниц

Текстиль для готелів

Професійний гостинично-готельний текстиль - це, в першу чергу, престиж гостиниці або готелю. Тут головна вимога - якість і довговічність в комплексі з естетичним зовнішним виглядом, підходящим під стиль закладу.... Детальніше»
Текстиль для гостиниц

Пошиття спецодягу

Компанія "Влад" спеціалізуюча з пошиття одягу, постільної білизни і текстилю вже достатньо довгий період часу, має одну з важливих спрямованостей - пошиття спецодягу... Детальніше»
Текстиль для гостиниц

Пошив детской одежды и школьной формы

Компанія "Влад" вже більше 20 років займається розробкою і пошиттям дитячого одягу і шкільної форми. Ми пропонуємо вашій увазі колекції шкільної форми , а також нарядного і повсякденного одягу для дівчаток в віці від 1 до 15 років... Детальніше»
Текстиль для гостиниц

Пошиття постільної білизни

Постільна білизна є невід'ємним атрибутом кожної спальної кімнати або готельного номера. Від її якості і зовнішнього вигляду багато залежить наскільки затишно і комфортно буде почувати себе людина під час відочинку... Детальніше»
Текстиль для гостиниц

Послуги стьобання тканини

Стьобання тканини Одним з головних напрямків компанії <<Влад>>, що займається вже багато років розробкою текстилю та пошиттям одягу, є стебнування тканини... Детальніше»