Пошиття спецодягу

Компанія "Влад" спеціалізуюча з пошиття одягу, постільної білизни і текстилю вже достатньо довгий період часу, має одну з важливих спрямованостей - пошиття спецодягу.

Ми пропонуємо послуги з індівідуального пошиття одягу призначеного для різних видів робіт. 

photofacefun_com_1470746835.jpg

Ураховуючи всю важливість виготовлення спецодягу , ми чудово знаємо , що вона повинна відповідати низці визначених норм і вимог, які видозмінюються з рахунком професії, часом використання територіальних та кліматичних умов работи. 

Компанія "Влад" в прешу чергу , ураховує сферу діяльності замовника , норми безпеки, практичність і зручність з пошиву спецодягу на заказ. 

У нас можливе пошиття спецодягу, як в одиничному екземплярі , так і великою партією для різноманітних сфер діяльності. Це, в свою чергу, служить підвищенню працездатності робочого персоналу і оптимізації всього робочого процесу. 

Ми пропонуємо підібрати фасон, тканину, різнобарвність і символіку для закладу, спираючись на специфіку задач , для вирішення яких спецодяг шиється. 

photofacefun_com_1470746945.jpg

Також ми можемо запропонувати вам послуги з внесення конструктивних змін, знаючущих в кожному окремому випадку в уже існуючі моделі. Як правило , саме в удосконаленні і лежить сенс зручності та надійності одягу такого типу. 

Наша компанія також здійснює послуги з розробки екслюзивної вишивки під вашу торговую марку. 

Завдяки цьому , ви підкреслите стиль та індівідуальність вашої організації. Наші професійні майстри з задоволенням вислухаюсть і сприймуть усі ваші побажання, затвердять деталі, підкажуть і порадять , щоб спецодяг під заказ був екслюзивний , в повній мірі висловлював значення і направленість вашої фірми , специфіки ії роботи. 

Для цього достаточно звернутися до нас за адресаю, вказаню на сайті або по переліченими нижче контактними телефонами : +38097-214-93-11, +38095-898-35-24