Пошиття дитячого одягу і шкільної форми

Компанія "Влад" вже більше 20 років займається розробкою і пошиттям дитячого одягу і шкільної форми.

Ми пропонуємо вашій увазі колекції шкільної форми , а також нарядного і повсякденного одягу для дівчаток в віці від 1 до 15 років.

-32794.jpg   -34552-.jpg

Головним асортиментом компанії є :

• шкільна форма
• демесезонні і зимові куртки
• класичні пальта
• нарядний і повсякденний одяг для дівчаток.

Наші професійні майстри вміло втілюють мрію маленьких і юних модниць досить довгий час, тому ви обов'язково знайдете те , що прийдеться вам і вашій донечці по душі в коплексі з відмінною якістю.

Ми виробляємо свої моделі за оригінальними ескізами наших художників, модель'єрів та конструкторів , володіє величезним досвідом роботи в цій сфері.

Широкий асортимент моделей дозволить підбрати варіанти одягу для вашої дівчинки на любий смак. А головне - вся наша продукція розробляється з урахуванням останніх тенденцій на ринку дичячої моди.

_d-VwxPNlDM.jpg kS_BxA6UvUM.jpg PA8IrjI6PzM.jpg 6ciyhAPGdCM.jpg

Придбаючи одяг від виробника компанії "Влад", ви зможете бути впевнені, що ваша дитина буде почувати себе в ньому комфортно , затишно, впевнено.

Наш одяг виготовлений із натуральних, високоякісних матеріалів , які чудово носяться, не втрачаючи зовнішний вигляд навіть після багаточислительного прання і підкреслять красу і ідівідуальність вашої дитини.

Для цього достаточно звернутися до нас за адресаю, вказаню на сайті або по переліченими нижче контактними телефонами : +38097-214-93-11, +38095-898-35-24.