Вибираємо правильно подушку
Вибираємо правильно подушку

Подушка Shuba - спіть з задоволенням!


Гарна подушка потрібна в кожне ліжко - адже без неї ви не зможете як слід розслабитися вдень і з задоволенням після денних турбот відкинутися на ліжко вночі.
Завжди варто вибирати найкращі подушки, щоб зберегти своє здоров'я і радіти кожній ночі.

І серед усіх варіантів з найкращих - це, звичайно ж, бавовняні з рослинних волокон.

Бавовняна тканина має численні переваги:

Це висока термостійкість, велика поглинаюча здатність, навіть при високому вмісті вологи, а також відведення тепла тіла. Взимку, коли на вулиці так холодно і незатишно, бавовна зберігає і відновлює тепло, а влітку дарує відчуття свіжості.

Подушки з бавовняного паперу мають унікальні корисні властивості, вони поглинають в себе вологу, проводять повітря, утримують всередині тепло, така подушка сприяє чудовому мікроклімату в ліжку і дарує комфорт. А поверхня натуральної тканини доглядає за шкірою і усуває її подразнення.

Покриття подушки Shuba - якісний сатин.

Внутрішній шар - антиалергенне волокно - силіконові кульки,які надають подушці еластичності, тобто роблять її приємно-пружною на дотик.


Кульки запаковані в наволочку з кишенею, за допомогою якої ви можете змінювати "товщину" подушки, додаючи ці самі кульки або прибираючи їх для своєї зручності.
Верхній чохол подушки легко і зручно знімати і прати завдяки наволочці на блискавці.
Все для вашого комфорту!

Вибирайте подушку правильно!

Саме хороша і м'яка подушка завжди забезпечує здоровий і міцний сон - як дорослим людям, так і зовсім маленьким дітям. Уві сні ми проводимо приблизно третю частину свого життя, і те, наскільки добре ми спимо, визначає, як будемо почувати себе вдень.
Миле і гарне зображення вівці на подушці відмінно доповнює відчуття домашнього комфорту і дарує насолоду очам. Вона символізує ніжність і спокій, допомагаючи після денної праці відійти до міцного, приємного, безтурботного і здорового сну.
Shuba – це кращі постільні речі в Україні, що підтверджується позитивними відгуками багатьох задоволених покупців.
Наш інтернет-магазин пропонує вам придбати м'яку подушку Shuba за доступною ціною.
Оплата може відбуватися як через готівковий розрахунок, так і за допомогою банківськох картки або ж електронними грошима.
Можлива доставка в будь-яке потрібне покупцеві місце. Якщо є питання - звертайтеся в службу підтримки.

Приємних вам і завжди щасливих сновидінь!