Вибираємо правильно наматрацник
Вибираємо правильно наматрацник

Наматрацник Shuba - спите комфортно!

Знаєте стару дитячу загадку: «Що таке - вусатий і смугастий»? І відгадка, безумовно, розумілася зовсім не як «котик», а була несподіваною - дитячий матрац. Жарти жартами, але плями на цьому предметі побуту настрою не додають, не кажучи вже про чистоту та гігієнічність.


Між тим, матрац - не та річ, яку легко випрати або здати в хімчистку.


Охайні господині йдуть на усілякі хитрощі: використовують клейонку для дитячого спального місця або стелять додатковий комплект білизни на «доросле» ліжко.
Але одного разу хтось (хто б це не був, величезна йому подяка від акуратних і прискіпливих до чистоти леді) придумав наматрацник, чудовий спосіб зберегти матрац чистим і захистити його від пошкоджень.
Зараз виготовляється безліч різновидів: дитячі, дорослі, на гумках, на блискавці. Жакардові, бавовняні, трикотажні; будь-якого відтінку і розміру. Є навіть з тефлоновим покриттям, відштовхуючим всякого роду рідину.


Якщо ви прийшли до висновку, що вам необхідна ця річ, варто звернути увагу на наступні моменти:


- Перше і найголовніше - виміряйте параметри свого матраца.
Замовляючи йому «одяг», ви повинні твердо знати габарити, щоб не промахнутися з розміром.

- Друге: визначтеся, для якої цілі він вам потрібен. Якщо в дитяче ліжечко, варто подбати, щоб наматрацник був «посиленим», з щільним шаром, здатним поглинати рідину (гігроскопічним).
І хоча виріб не торкається безпосередньо шкіри дитини, але тканину краще вибрати натуральну - як в цій моделі.


- Якщо ви будете часто прати наматрацник, краще вибрати модель з гумками на кутах:

легко знімати і одягати, в цьому сенсі вони набагато зручніше наматрацників на блискавці, користуватися якими вимагало б значно більше зусиль.

- Плануйте витрати розумно. Річ домашнього вжитку не повинна руйнувати сімейний бюджет. У той же час ліжко - предмет меблів, на якому ми проводимо більшу частину дня. Таким чином, наматрацник повинен бути якісним, а коштувати - не надто дорого.

- Звичайно ж, наматрацник повинен гарненько вбирати вологу і бути на дотик м'якеньким і приємним, щоб завжди було комфортно і спокійно спати.

Наматрацники від нашої компанії Shuba задовольняють всім описаним вище вимогам і завжди будуть правильним вибором для вашого ліжечка.
Приємних снів і практичних покупок!