Вибираємо ковдру-покривало
Вибираємо ковдру-покривало

Затишна і тепла ковдра-покривало Shuba-cotton


Для сну дуже важливе значення має не тільки правильна білизна, але і відмінне ковдра. Тому ковдра-покривало Shuba-cotton - одна з кращих пропозицій для спальні. Особливо користується попитом ковдра-покривало, якою можна користуватися влітку. Прохолодні ночі іноді вимагають істотного укриття, а вдень можна застелити такою ковдрою ліжко замість пледа. Вона відмінно виглядає як в підодіяльнику, так і без нього і має акуратний вигляд на ліжку.


Переваги бавовняних ковдр

• Вони мають відмінну гігроскопічність;
• Ковдри приємні і м'які на дотик;
• Пропускають повітря, вбирають при необхідності вологу;
• Влітку під такою ковдрою не жарко;
• За покривалом легко доглядати;
• Вони гіпоалергенні, що дуже важливо для дітей.

Всесезонна ковдра не тільки стильно виглядає в інтер'єрі, але і прекрасно підходить для використання в дитячій або спальні.

Воно неймовірно легке і тонке, але в той же час тепле і м'яке.

Здавалося б, все в ньому передбачено для того, щоб створити умови для прекрасного відпочинку і сну. Покриття сатин-бавовна 100% і наповнювач з бавовни 200 г/м2 забезпечують впевненість в тому, що ковдра не містить синтетичних волокон і безпечна навіть для самих маленьких.

Тим паче, що вона відмінно вбирає вологу в процесі сну і дитина, навіть спітнівши, анітрохи не буде мерзнути під ним. Оптимальний рівень вологості, який створюється бавовняним прошарком, не дає малюку спітніти, тому, незважаючи на перепади температури, під такою ковдрою-покривалом Shuba-cotton буде затишно в будь-яку пору року.


Таке покривало витримує прання в машині, не мнеться, приємно прилягає до тіла як в підодіяльнику, так і без нього. Вибираючи ковдру, не забудьте, що воно має різні розміри, і при необхідності можна придбати як 1.5, так і 2-х спальний варіант.

Тим, хто любить спати з відкритими вікнами, ковдра особливо стане в нагоді, адже при нестабільності погоди ночі бувають досить прохолодними.

Виберіть відмінні ковдри для себе і своїх дітей і отримайте прекрасні постільні аксесуари для спальні. Ліжко не доведеться заправляти додатково, і воно завжди буде виглядати акуратно з ковдрою-покривалом від Shuba-cotton. Неймовірно легка і зручна, вона створить необхідне тепло, під нею ніколи не буде занадто жарко. Сучасні технології та матеріали дозволяють створювати постіль все більш комфортними та зручними для людини.
Оцініть якість і стиль від Shuba-cotton, нехай сон під ковдрою буде солодким!