Сучасні комплекти в ліжечко для новонароджених. Особливості вибору
Сучасні комплекти в ліжечко для новонароджених. Особливості вибору

З появою в родині малюка батьки починають купувати всі необхідні речі задля комфорту та нормального розвитку дитини. До особливої категорії таких товарів відносяться і набори в ліжечко для новонародженого. Сучасні виробники випускають комплекти з натуральних матеріалів найвищої якості, використовуючи нестандартні оформлення тканин. Якісні комплекти в ліжечко здатні забезпечити малюкові спокійний сон та надати можливість відчути любов і турботу, якою його оточують батьки.

 

Виробники випускають різноманітні варіанти комплектів в ліжечко для новонароджених. Набір може складатися з трьох найнеобхідніших предметів: наволочки, простирадла та підковдри. Існують варіанти комплектів, до складу яких можуть входити 7–8 предметів: ковдра, подушка, бортики, балдахін, простирадло, підковдра, наволочка та наматрацник. Для зручності батьків деякі види комплектів можуть включати в себе кишені для різноманітних дрібниць (наприклад, для пляшечки чи соски).

 

Обираючи захист в ліжечко, передусім потрібно звертати увагу на якість матеріалу. Допускаються тільки натуральні матеріали, такі як льон, бавовна, бамбукове волокно. Одержані з них тканини дуже м’які, володіють хорошими дихаючими властивостями. Крім того, такі комплекти легко прати, і вони не потребують особливого догляду. Вимоги щодо безпеки стосуються також подушки, ковдри та матраца. Наповнювачі повинні бути екологічно чистими і не викликати у малюка алергії.

 

Дуже важливо, щоб розміри комплекту відповідали розмірам ліжечка, тому, перед тим як відправлятися до крамниці, необхідно зробити виміри. Матрац повинен щільно стикатися зі стінками ліжечка, а ковдрі належить бути трохи менших розмірів, ніж матрац. При виборі комплекту в ліжечко потрібно звернути увагу на відсутність грубих швів. Також не варто купувати комплект з колючим мереживом, опуклою аплікацією та жорсткими нитками. Колір комплекту повинен бути не строкатим та яскравим, а належати до більш спокійної гами барв.

 

Роблячи вибір комплекту в ліжечко для новонародженого, краще придбати набір, що містить кріплення на кронштейнах, яке буде надійно утримувати балдахін. Задля безпеки та затишку дитини потрібно купувати комплект, до складу якого входять м’які бортики. Хорошим варіантом будуть бортики зі знімними чохлами для простоти догляду за ними. Оскільки комплект швидко брудниться, то краще купувати кілька таких товарів.